''9''Jesienny Puchar ZTK na Łowisku ''ADEMAC''
Dodane przez Krzysztof Goral dnia 21-09-2019

W dniach 11-15 września na łowisku ADEMAC odbył się 9 Jesienny Puchar Zabrzańskiego Teamu Karpiowego... (czytaj więcej)

Treść rozszerzona
W dniach 11-15 września na łowisku ADEMAC odbył się 9 Jesienny Puchar Zabrzańskiego Teamu Karpiowego. W zawodach tych liczyły się trzy największe ryby ( karp, amur ) złowione przez każdy startujący zespół.

Po otrzymaniu od organizatorów poczęstunku z grilla i losowaniu stanowisk wszyscy rozjechali się na miejsca. Po ciężkiej, mozolnej pracy przy rozbijaniu obozowiska, o godzinie 06.00 następnego dnia sędzia główny zawodów dał znak do rozpoczęcia łowienia.

W zawodach uczestniczyło 9 ekip. Walka jak zawsze trwała do ostatnich chwil.

Wygrał zespół w składzie Robert Ociepka i Szymon Ferens z wynikiem 58.400 kg, którzy to oprócz kilku złowionych ryb, wyholowali Big Fisha 25.700 kg.Na drugim miejscu uplasowali się Kuba Ganczarczyk i Andrzej Mackowski z wynikiem 48.300 kg.
Na trzecim stopniu podium stanął zespół w składzie Krzysztof Czepukaytis i Krzysztof Rzeszutek z wynikiem 39.800 kg Gratulacje .

Ogólnie złowiono grubo ponad 40 sztuk karpi i amurów. Do ogólnej klasyfikacji liczyły się trzy najcięższe ryby każdego zespołu. Całkowita waga 238.100 kg
Serdeczne podziękowania dla Organizatorów zawodów oraz właściciela łowiska '' Leszka '' który również pokazał w pierwsza dobę że można się dobrze z nami bawić.