ZTK Zabrze
O nas

Ekipa

Przyjaciele ZTK

Galeria


III Zimowy Puchar ZTK 2016

V Jesienny Puchar ZTK 2015

Zawody 2015

II Zimowy Puchar ZTK 2015

IV Jesienny Puchar ZTK 2014

Zawody 2014

I Zimowy Puchar ZTK 2014

III Jesienny Puchar ZTK 2013

Zawody 2013

II Jesienny Puchar ZTK 2012

Zawody 2012

I Jesienny Puchar ZTK 2011

Zawody 2011

Zawody 2010

Zawody 2009

Puchar ZTK 2018

Największa ryba w klasyfikacji o Puchar ZTK-"Big Fish 2018"

Andrzej Grygorowicz 25,6kg

Puchar ZTK 2017

Puchar ZTK 2016

Puchar ZTK 2015

Puchar ZTK 2014

Puchar ZTK 2013

Puchar ZTK 2012

Puchar ZTK 2011

Puchar ZTK 2010

Puchar ZTK 2009

Rio Ebro 2012

Spotkania Teamowe

Spotkania Teamowe 2011
Łowiska
Czechowice

Pławniowice

Pstrążna

Gosławice

Dębowa

Chwałowice

Rybnik

Rzeczyce

U Romana

Łowisko Lin

Bocianie Gniazdo

Łąka (Poręba)

Odra

Pogoria II

Pogoria III
Kalendarz
« Październik 2020 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
             1  2  3 
 4  5  6  7  8  9 10 
11 12 13 14 15 16 17 
18 19 20 21 22 23 24 
25 26 27 28 29 30 31 
                     
Przyjaciele



















Memoriał Romana Krzątały
http://www.ztkzabrze.pl/images/zawjesienne2020.jpg
W dniach 30.09-04.10.2020r Na łowisku "Ademac"
Zabrzański Team Karpiowy organizuje zawody karpiowe
ku czci naszego Teamowicza Romana Krzątały




Zawody mają charakter towarzyski.

Proszę zapoznać się z Regulaminem Zawodów


Memoriał Romana Krzątały 30.09-04.10.2020"Ademac"

REGULAMIN

 

  • Zawody odbędą się na łowisku “Ademac”

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej.

  • Przewidujemy uczestnictwo 14 drużyn dwuosobowych (min. jedna osoba pełnoletnia ).

  • Koszt uczestnictwa w całym spotkaniu to 300 zł od osoby.

  • Przewidujemy nagrody w postaci pucharów za I , II , III, miejsce jak również statuetkę za największą rybę zawodów

-NIE PRZEWIDUJEMY NAGRÓD- chyba że coś się zmieni....

  • Przewidujemy posiłki

  • Drużyna łowi maksymalnie na 4 wędki metodą gruntową.

  • Dopuszcza się stosowanie sprzętu pływającego tylko modeli zdalnie sterowanych.

  • Każda z drużyn musi posiadać matę karpiową, oraz worki do przechowywania ryb.

  • Ryby zaliczane do klasyfikacji – karp i amur powyżej - 2kg.

  • Ryba holowana przed godziną zakończenia zawodów musi być podebrana maksymalnie do 10 minut po godzinie zakończenia zawodów.

  • Zabrania się używania przynęt zwierzęcych.

  • Wygrywa drużyna, która uzyska największą wagę trzech największych złowionych ryb,

  • W przypadku równej wagi dwóch drużyn decyduje rzut monetą.

  • Wszelkie spory, nieporozumienia należy zgłaszać wyznaczonym na zbiórce osobom w celu rozstrzygnięcia.

  • Ważenie klasyfikowanych ryb odbywa się w obecności wyznaczonych na rozpoczęciu osób.

  • 30.09.2020r. 17:00 (zbiórka) omówienie regulaminu i losowanie,
  • około 19:00 ognisko i integracja.
  • 01.10.2020r.  06:00 - rozpoczęcie zawodów.
  • 04.10.2020r. 11:00 - koniec zawodów, około 12:00 wręczenie puchrów (pamiątkowe zdjęcie).
  • Z uwagi na zapewnienie podstawowego ubezpieczenia uczestników- najpóźniej do 14 dni przed zawodami, kapitan zobowiązany jest do przekazania informacji w zakresie imienia i nazwiska drugiej osoby z drużyny jak i pomocników.

  • Osoby trzecie (nie zgłoszone organizatorowi) nie będą mogły brać udziału w spotkaniu

  • Pomocnicy nie mogą:

- holować ryb, (mogą podbierać),

- zarzucać zestawów,

- nęcić.

  • W przypadku łamania niniejszego regulaminu lub regulaminu łowiska - decyzją organizatorów/właściciela, uczestnik może zostać w każdej chwili usunięty z łowiska.

  • Osoby zdeklarowane są zobowiązane do uregulowania kwestii finansowej spotkania do 10.09.2020 roku na konto:

  • Krzysztof Czepukajtys nr.konta: 05 1050 1588 1000 0090 9022 7555

tytułem : „Dobrowolna wpłata za łowisko”

(w przeciwnym wypadku zostaną skreślone z listy a ich miejsce będzie do wykorzystania przez zainteresowanych ).

  • Prosimy o przemyślane zapisy, w przeciwnym razie „zwrot opłaty” będzie pomniejszony o koszt łowiska. Jeżeli na zawodach będzie komplet, zwrot 100%

  • Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu.

  • Życzymy miłej zabawy.


Lista startowa:

  1. Krzysztof Góral - Marek Pieprzyca
  2. Sieklucki Tomasz - Marek Grek
  3. Mateusz Mentel - Mariusz Czerniak
  4. Andrzej Wolemberg - Daniel Wolenberg
  5. Szymon Ferens - Ociepka Robert
  6. Dariusz Grzelak - Janusz Grzelak
  7. Ziemowit Różycki - Antonii Ketliński
  8. Paweł Wieczorek - Tomasz Szczepański
  9. Jakub Garczarczyk - Dawid Wosz
  10. Tomasz Klimuntowski - Artur Kempa
  11. Lidia Słoczyńska - Wiesław Słoczyński
  12. Artur Kamieniarz - Piotr Węgler
  13. Marcin Wackowski - Adam Szymański
  14. Andrzej Grygorowicz - Łukasz Dominiak



Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Facebook

Logowanie
Twoja nazwa

Twoje hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mini Czat
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/10/2020
Grin Grin Grin

28/08/2020
Cześć panowie i panie

29/06/2020
Siemanko Panowie Wink

03/06/2020
Grinsiemaneczko Grin

31/05/2020
Siemanko Wink

Na stronie teraz jest:
¤ Gości online: 20

¤ Zarejestrowanych: 0

¤ Łacznie nas jest: 549
¤ Najnowszy użytkownik: pawel wieczorek
Ostatnio Widziani
Krzysztof Rzeszutek Nick: Krzysztof Rzeszutek
1 dzień
Szymon Ferens Nick: Szymon Ferens
1 dzień
Nick: Kuba Garczarczyk
1 tydzień
Krzysztof Goral Nick: Krzysztof Goral
2 tygodni
Tomasz Sieklucki Nick: Tomasz Sieklucki
2 tygodni
Nick: pawel wieczorek
2 tygodni
Krzysztof Czepukajtys Nick: Krzysztof Czepukajtys
4 tygodni
Nick: Mateusz Krzatala
8 tygodni
Nick: Artur Kamieniarz
8 tygodni
Nick: Damian Liber
10 tygodni
Przyjaciele














Wygenerowano w sekund: 0.03 19,648,858 Unikalnych wizyt