Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Lodka na zdalne sterowanie mozna czy nie ??
Tomasz Sieklucki
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

nie można, wielkość wody jest w rejestrze...ogólnie jest to chore bo niektóre wody jak np. Brantka mają na bank ponad 10 ha , a w rejestrze jest coś koło 4 chyba.
Siekla

Kamil Szlauer
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 27.01.12

Nie można, jedyny zbiornik w pobliżu co ma powyżej 10ha to szlabany ale tu uwaga :

Leśny nr 718 - zakaz wywożenia zanęt i przynęt wszystkimi środkami pływającymi.

Hahaha, dziękuje dobranoc Sad
Edytowane przez Kamil Szlauer dnia 12-02-2014

Dariusz Malmon
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Witam Kwassiu zaloguj się z imienia i nazwiska to wymóg forum w przeciwnym razie twoje posty zostaną usunięte .
CARPe-diem

Arkadiusz Rusowski
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 24.03.09

Zadziwiające jest to, że wszelkie zmiany w regulaminie których z roku na rok jest coraz więcej godzą tak naprawdę tylko w wędkarstwo karpiowe. Zakaz używania pontonów, zakaz używania łódek zdalnie sterowanych... Co dalej? Zakaz łowienia na kulki?
Zakaz nęcenia kobrą czy spodem? A może zakaz wypuszczania złowionych ryb? Masz prawo tylko wpłacić pieniądze i siedzieć cicho. Żenada...
AR

Sebastian Karasek KARAS
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 28.06.10

kwassiu napisał(a):
Z tego co mi powiedzial gosciu z PZW katowice to nie ma zakazy tylko ludzie zle to interpretuja wiec ja nie przestane uzywac modelu KONTAKT DO PZW KATOWICE +48 32 / 203 81 12

Kolego kwassiu proszę o podpisanie się z imienia i nazwiska w przeciwnym razie post zostanie usunięty
KARAŚ >>>Catch & Release<<<

mariusz zielinski
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

środek pływający to taki na którego możemy wleść i płynąc na silniku lub wiosłami-moim zdaniem.nie wiem dlaczego rozdzielili teraz łowienie z środków pływających a wywożenie z środków pływających???łowienie z środków pływających moim zdaniem to to gdy łowimy z łodki i jesteśmy w łodce np.a wywożenie to to gdy niby łowimy z łodki ale po wywiezieniu zanęty wędka stoi na brzegu a nie w wodzie.przepis by szło ominąc gdy byśmy wędki mieli w łodzi i byli zacumowani do brzegu np.moim zdaniem.

niema nigdzie napisane że nie możemy wywozić modelem zdalnie sterowanym pływającym tak jak np.jest to napisane w regulaminie elektrowni rybnik.jak nie ma w regulaminie koła wpisane że nie można wywozić modelem zadalnim to chyba można???co wy na to???

kontrola ssr czy nawet psr nie wie nawet jakie są przepisy,z jednym z takich dziwnych spraw miałem juz w tym roku do czynienia,ci co byli na bramie wiedzą o co mi chodzi,minoł miesiąc i narazie żadnego pisma w tej sprawie nie dostałem i obstawiam że nie dostane...my tesz mamy jakieś prawa i nie damy sie patologi państwowej!!!szło by tu jeszcze wypisac dużo durnych dziwnych przepisów nie mających sensu...ale to testne nad wodą z ssr czy psr.hehehe.

Kamil Szlauer
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 27.01.12

Na wodach nizinnych Okręgu Katowice dopuszcza się wywóz zanęt i przynęt ze środków pływających pod warunkami:

- na zbiornikach : Pogoria I nr 001, Pogoria III nr 002, Pławniowice nr 003, Przeczyce nr 004, Dzierżno nr 006, Dziećkowice nr 009, Paprocany nr 013, w porze nocnej (licząc jedną godzinę przed zachodem słońca i jedną godzinę po wschodzie słońca),

- na pozostałych wodach nizinnych o ile nie zabrania tego regulamin łowiska z wyłączeniem wód o powierzchni mniejszej niż 10 ha podawanej w zezwoleniu,

Nikaj nie ma napisane że nie wolno łódką pływać, chodzi o to że nie możesz tą łódką wywozić ani zestawów ani zanęty, możesz sondować, oznaczać łowisko (wywieź marker itd.)
Edytowane przez Kamil Szlauer dnia 12-02-2014

Krzysztof Goral
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

kwassiu napisał(a):
Z tego co mi powiedzial gosciu z PZW katowice to nie ma zakazy tylko ludzie zle to interpretuja wiec ja nie przestane uzywac modelu KONTAKT DO PZW KATOWICE +48 32 / 203 81 12

jak nie uzupełnisz konta zostaniesz usunięty z forum.....
>>>Catch & Release<<<

piotr juchnik
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2014
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 11.10.13

witam to jest numer do komendanta spolecznej strazy rybackie pana Andrzeja Jani 605 606 550 moze on wam powie co wiecej dzwonilem do niego w tamtym roku kiedy kolo51 ruda slaska zabronila nam wywozic zanety i przynety modelami plywajacymi uchwalom z dnia ktoregos sierpnia gdzie na zebraniu bylo kilku ''dziadkow'' ktorym niepasowalo ze my wyciagamy a oni nie ,a najgorsze ze'' my te ryby lowimy kaleczymy i wypuszczamy i jak one puzniej maja brac'' to jest cytat jednego z nich zenadaAngryAngryAngryAngry zaniedlugo zezwolom nam lowic na glizde i ciasto bo tak sie kiedys lowilo i ryba brala a teraz przez te necenie jest ryba przekarmiona i nie bierze Frown
piotr juchnik

Dariusz Malmon
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2014
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Kwassiu twoje posty zostały usunięte powód brak prawidłowej rejestracji konta w razie problemów z nową rejestracją proszę o kontakt z administratorami strony to jest Krzysztof Góral Krzysztof Czepukajtys .
CARPe-diem

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05 20,620,431 Unikalnych wizyt