Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
łódka proszę o opinie
Mateusz Mentel
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2013
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 10.07.09

Mój znajomy chce zakupić nowy model łodzi zanętowej CARPONIZER 2,4 GZ http://www.carpon... druga łódka z góry w podanym linku czy ktoś posiada taką łódkę jeżeli tak to jak się sprawuję i czy pływał nią ktoś na Rybniku .

z Góry dziękuję i Pozdrawiam Wink
Nic nie równa się widokowi swobodnie odpływającego Karpia NO KILL Smile

Jacek Dobranowski
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2013
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 11.03.09

Mam nie polecam ShockShock

Pozdrawiam
Profesor

Tomek Rybicki
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2013
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 15.08.12

Napisz lub zadzwon do Tomka (Mały) , on ma taka łodke to ci powie, ale potwierdzam ze nie warto. Na male zbiorniki jeszcze, ale rybnik odpada...

marek pasternak
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2013
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 17.05.10

plywalem 2 lata nia na rybniku,fale pokona bez problemu ale lubi sie w niej klinowac zaneta ,kamien musi byc waski zeby sie zmiescil,drugi raz bym nie kupil

Lukasz noname
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2013
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 04.01.13

MIałem tą łódke rok i naprawde nie warto marnowac kasy na takie badziewie , tak jak Marek napisał o klinowaniu sie majsu kamieni itd fajne i tanie lodki sa na http://www.lodka-... kumpel kupił testował i łódka nawet lepsza od fishfeedera .

TOMASZ KRALA
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2013
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 21.12.09

WITAM.OD miesiąca jestem posiadaczem łódki Fish Hunter,łódka spisuje się znakomicie.testowałem ją z bratem zaraz po zakupie na rybniku jak wracałem od gościa od którego kupiłem(od producenta).rewelacjaSmileSmile pozatym niema problemu z serwisem jak i z częściami.dopracowany każdy szczegół.na życzenie klienta gość montuje wszystko co chcemy.Na miejscowym łowisku przepłynołem tą łódka w obie strony(w jedną strone jest około 500-600m
NO KILLAngry

Bartek Calkosz
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 28.06.12

siema mam tego carponizera kupiłem w tym roku no i tak po kilku zasiadkach odpadły mi magnesy na klapie zrzutowej a ostatnio będąc na pławkach łódeczka jakieś 80 metrów od brzegu zaczęła się kręcić w kółko, po wyciągnięciu z wody okazało się że pękła śruba jak to się stało nie wiem, śruba niby jest chroniona kratkami nic się w nią nie wplątało po prostu pękła, aha umnie łódkę bardzo znosi nawet kiedy na wodzie niema fali cały czas trzeba trymować na tym potencjometrze inaczej nie chce płynąć prosto. teraz czekam na serwis być może w tą niedziele uda się ją naprawić. atak po zatymi drobnymi szczegółami łódeczka jest fajnaGrin
Edytowane przez Bartek Calkosz dnia 27-06-2013

Krzysztof Goral
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2013
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

z chwaleniem tych nowości to trzeba się powstrzymać zima np.na ER potrafi przetestować każdy sprzęt potężny wiatr duże fale i temperatura niejednokrotnie przekracza -20 i więcej jak przejdzie łódka minimum sezon zimowy w miarę bez większych awarii to można śmiało powiedzieć o takim sprzęcie więcej .
>>>Catch & Release<<<

Bartek Calkosz
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

no to powiem wam tyle o serwisie carponizera nawaliła mi łódka jest na gwarancji kupiłem ją w marcu tego roku no i tak pojechałem dziś do serwisu zamontowali mi nową klapę zrzutową bo podobno starej niema co naprawiać bo magnesy i tak odpadną następnie wymienili mi śrubę napędowa a na koniec kazali mi zapłacić 100zł powiedziałem że łódka jest na gwarancji i że nie zapłacę bo ta naprawa powinna wchodzić w zakres gwarancji a koleś wymontował mi to co wcześniej włożył i oddał zepsutą powiedział żebym kupił sobie gdzieś magnesy i sam sobie to zrobił, Angry dobre co łódka za prawie 3 koła aja bez gwarancji i mam sobie sam naprawić heh

Dariusz Malmon
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Szkoda gadac taki serwis ja mam serwis u Kamila Grin łódka wykonana własno ręcznie nie muszę sie prośic itp...Shock
CARPe-diem

Kamil Szlauer
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 27.01.12

Hah Darek ino nie zamopnij ze godzina serwisu wychodzi kole 0,5L Grin, nie no zarty oczywiscie Smile, a co do tego Carponizera to śruba kosztuje 5zł, nie wiem ile ta klapa może kosztować, ale jak ktoś jest producentem łodzi zanętowych to powiydzmy ze sruba z klapa plus do tego robocizna to mi sie wydaje ze powinni sie zmiescic w 50zł spokojnie, a tak wogóle to powinno to być zrobione na gwarancji bo za te 100zł to sie ino teraz gańby narobili, zreszta od poczatku tematu nie przeczytolech ani jednego pozytywnego komentarza na temat tych lodek, takze mysla ze opinia i tak juz maja wyrobiono...

Tomasz Sieklucki
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

A ja nie wiem po co ludzie po takich opiniach jeszcze te zjebane łódki kupują (Carponizer)

Bartek opisz swój przykład na forach to zaraz się odezwą i naprawią ją na swój koszt
Siekla

Grzegorz Salata WOLKER
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 19.04.09

Powiem tak carponizera posiadam od tamtego roku i raz też musiałem go oddać do serwisu bo żarła tyle prądu że masakra trzy - cztery wywózki na około 70 metrów i po aku. Zadzwoniłem do gości powiedziałem o co chodzi kazali ją przesłać okazało się że podobno jeden z silników nawalił wymienili bez problemu odesłali na własny koszt tylko zapomnieli oddać aku po jednym telefonie przysłali całkiem nowy. Mam dwóch znajomych którzy używają te łódki już kilka sezonów i nie narzekają.
Koleżeński Klub Karpiowy "No Kill"

Bartek Calkosz
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

są też osoby zadowolone z łódeczki http://carppassio...l5x5x6xll3 Wink i miał już chyba łódeczkę po gwarancji i tacy dobrzy podarowali mu 300zł a odemnie chcieli 100 chociaż łódka jest nowa używana na kilku zasiadkach heh
Edytowane przez Bartek Calkosz dnia 01-07-2013

Dariusz Malmon
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2013
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Widzisz tak to czasem jest Bartek Angry
CARPe-diem

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07 11,643,450 Unikalnych wizyt