Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
BOHATERZY MAJA SWÓJ DZIEŃ
Marek Pieprzyca
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-06-2013
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

Dziś dzień Krwiodawców wszystkim cichym bohaterom gratuluję i życzę końskiego zdrowia aby dalej mogli się dzielić sobą..
Za namową Andrzeja Grygorowicza oddaję od 2-óch lat i będę oddawał dalej..

Oto kilka fajnych informacji np; kiedy rozpoznano grupy krwi: Światowy Dzień Krwiodawcy, ang. World Blood Donor Day – święto dedykowane dawcom krwi, obchodzone corocznie 14 czerwca w dzień urodzin Karla Landsteinera, który w 1901 odkrył grupy krwi za co w roku 1930 otrzymał nagrodę Nobla.

Święto zostało ustanowione 14 czerwca 2004 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), Międzynarodową Federację Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (IFRC), Międzynarodową Federację Organizacji Krwiodawców oraz Międzynarodowe Towarzystwo Transfuzjologiczne.

Hasłem obchodów 2012 było: Każdy dawca krwi jest bohaterem.
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Andrzej Grygorowicz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14-06-2013
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 03.01.10

Maro to wszystkiego najlepszego na moim koncie pojawiło się już 30l pozdrawiam i zachęcam.

JOnderko Tomasz BOMBEL
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2013
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 30.06.10

ja oddaje od ponad 4 lat co 8 tygodni ... potem dostaje się taką karte czipową i wszedzie bez kolejek itp ... przydaje sie jak idziesz ze starszymi osobami ... SmileSmile
- Jakub Vágner The Best !!

Krzysztof Czepukajtys
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2013
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Ja oddawałem 15l teraz nadciśnienie lekarstwa no i nie mogę ale mam nadzieję że jak schudnę i nie będę brał leków to dalej będę oddawał honorowo.Wink
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

Dariusz Malmon
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 19-06-2013
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Szczęsciarze ja chciałem oddac 2 razy i kapaAngry
CARPe-diem

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03 10,941,213 Unikalnych wizyt