Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Łódka Orka
Bartosz Ledinski
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 28.08.10

Cześć Cool
Panowie posiada ktoś łódkę zanętową Orka lub widział ją w akcji na dużym zbiorniku ? http://www.youtub...M3dw2Pz1Wo
Zależy mi bardzo na opinii użytkownika jak się sprawuje czy da rade na rybniku na fali
Wywoziliśmy ostatnio w czwartek i piątek na betonach łódką warm boat X- 2200 z dwoma silnikami klasy 500 eko i powiem szczerze porażka , łódka mimo lekkiego wiatru i minimalnych fal ledwo co dawała rady dlatego pytam bo podoba mi się ta Orka ale wiadomo producent zapewnia że ma dość mocy a w praktyce może być zupełnie inaczej
Z góry dziękuje za wszelkie informacje i sugestieWink

mariusz zielinski
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

kadłub warmuza nie jest zły pewnie silniki ma za słabe i z tego co widziałem małe sruby(chyba 35mm)i jeszcze silniczki 500eco to sie nie dziwie.zobacz ile takie silniczki maja wat!zapodaj jakies 600 wiekszej mocy i bydziesz zadowolony.oczywiscie kosztem poboru produ,ale cos za cos.

kolega ma łódke warmuza-kształt kadluba jest fajny z lekkimi poprawkami,bo producent olał kilka spraw typu szczelność czy zapadki do burt.elektronika jest ok.silniki powinny byc wieksze i sprawa z rybnikiem załatwiona-takie jest moje zdanie.

ja bym nie szukał nic innego tylko poprawił tą co masz.

Bartosz Ledinski
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

Mariusz ta łódka warmuza jest od Łukasza ja się przymierzam do zakupu dopieroWink Dlatego pytam o te łódki i ta orka wydaje się być solidna i w dobrej cenie 1900

Maciek Ciarkowski
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.09

Jak szukasz czegoś porządnego to ma do sprzedania Beckera Professional ze Smartcastem RF15 + dodatkowy zestaw baterii i torba do łódki za 3000 zł.

Bartosz Ledinski
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

No ciekawa propozycja , jestem zainteresowany wprawdzie szukam czegoś do 2 tyś ale może sie jakoś doskrobie trochę kasy.
Podam Ci maila to byś mi przesłał zdjęcia tego sprzętu

Jacek Wasik
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 05.04.09

Bartek łódka orka ma jeden silnik na Rybniku na falach jakoś tego nie widzę !!!
Jaco1777

Bartosz Ledinski
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012
Użytkownik

Jacek no właśnie nie wiem ale wydaje mi się że przy odpowiednio mocnym silniku powinno być dobrze .
Becker też ma jeden silnik z tego co wiem a jest dedykowany na duże zbiorniki

Wojtek Badura
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 26.07.09

Szkoda wydawac kase na rózne cuda kup fiszfedera i bydziesz mioł spokuj .
Catch & Release

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04 16,795,224 Unikalnych wizyt