Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Śmietnik
 Drukuj temat
przetwornica
Marek Pieprzyca
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2012
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

Mam prośbę....chcę kupić dobrą lecz w przystępnej cenie przetwornicę na 220v do zapalniczki w aucie...
Może korzystacie i macie coś sprawdzonego?
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Kamil Szlauer
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 27.01.12

Jakbyś mógł to określ ile mocy potrzebujesz, jeżeli chodzi o sprawdzone rzeczy to polecam firmę Mean Well, tylko cena troszkę może odstraszyć Smile, ale to wszystko zależy od tego ile potrzeba mocy...

Sebastian Karasek KARAS
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 28.06.10

Kamil za te przetwornice z Mean Well Maro musiał by zapłacić kupę kasy , a tu chodzi o to żeby było tanio szybko i przyjemnie he heGrin

Marek Pieprzyca
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Boss Forum

Kamil Szlauer napisał/a:
Jakbyś mógł to określ ile mocy potrzebujesz, jeżeli chodzi o sprawdzone rzeczy to polecam firmę Mean Well, tylko cena troszkę może odstraszyć Smile, ale to wszystko zależy od tego ile potrzeba mocy...

na dziś będzie mi to służyło do ładowania; telefonu, kamery, laptopu.Pewnie za jakiś czas chciałbym podpiąć mały telewizorek..przyznam że nie wiem jaka moc byłaby wyztarczająca..
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Sebastian Karasek KARAS
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Awatar

Użytkownik

Maro małe telewizorki , aku z kamerki , ładowanie tel i laptopa te wszystkie rzeczy możesz ładować poprzez akumulator samochodowy . Po co Ci przetwornica ??

Kamil Szlauer
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Awatar

Użytkownik

Do każdego tego urządzenia będzie potrzebna osobna ładowarka, a tak niezależnie od urządzenia zawsze masz gniazdo 230 w samochodzie, tak jak piszesz Seba Mean Well jest drogi, teraz wypadało by się zastanowić czy warto inwestować w takie urządzenie...

Sebastian Karasek KARAS
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Awatar

Użytkownik

akumulator z kamerki można naładować bezpośrednio z akuma z auta tak samo jak telewizor można podłączyć bezpośrednio do akuma z auta zostaje tylko kupno ładowarki do telefonu i do laptopa pod zapalniczkę i myślę że taniej by to wyszło niż kupować przetwornice

Tomasz Kocon
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 11.07.12

Panowie ja kupiłem tą w Holenderskim lidlu kosztowała 12.5 euro Smile To co ma robić to robi.Jedynie mankament to gniazdko 230 które jest tylko na wąską wtyczkę ale kupiłem przejściówkę za grosze i do ładowania wszelkich rzeczy wystarcza w dodatku ma taki kształt że idealnie wchodzi w miejsce doku na napoje. http://fanlidla.p...zetwornica
Edytowane przez Tomasz Kocon dnia 03-08-2012

Kamil Szlauer
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Awatar

Użytkownik

Tomasz Kocon napisał/a:
Panowie ja kupiłem tą w Holenderskim lidlu kosztowała 12.5 euro Smile To co ma robić to robi.Jedynie mankament to gniazdko 230 które jest tylko na wąską wtyczkę ale kupiłem przejściówkę za grosze i do ładowania wszelkich rzeczy wystarcza w dodatku ma taki kształt że idealnie wchodzi w miejsce doku na napoje. http://fanlidla.p...ca[/quote]

No i chyba masz rację, najlepiej kupić pierwsze lepsze za grosze i już, zasada działania ta sama, a podejrzewam że koszt naprawy droższej będzie równoważny z zakupem nowej w lidlu Smile

Tomasz Kocon
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 11.07.12

Jasne,bo jak by nie było to i tak dwa lata gwarancji masz.A to ma tylko przetwarzać prąd i tyle.

Andrzej Grygorowicz
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 03.01.10

Mam właśnie taką z lidla i śmigam już rok daje rade nawet z maszynką do goleniaGrin

Grzegorz Magielnicki
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 14.01.10

polecam mam taką samą - lidl- a telewizor ok 30 cali to pobór mocy ok 150 wat wiec na mniejszy spoko wystarczy.
TWARDYM TRZA BYĆ I CHĘCI MIEĆ

Grzegorz Salata WOLKER
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 19.04.09

Maro zjedź sobie do Rokietnicy do tego sklepu co jest przy parkingu przy PKO nie pamiętam nazwy za 70 zł kupisz ładowarkę samochodową prawie do wszystkiego. Ma sześć czy siedem różnych końcówek, a napięcie się samemu ustawia. Można tym ładować laptopy, kamery itd.
Edytowane przez Grzegorz Salata WOLKER dnia 05-08-2012
Koleżeński Klub Karpiowy "No Kill"

Dariusz Malmon
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2012
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

http://techtron.pl/

maro zerknij tu
CARPe-diem

Marek Pieprzyca
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2012
Boss Forum

Dzięki chłopaki za radęWinkta z Lidla wydaje się być wystarczająca-jak ją trafię to zakupię.
A na już dzwonił do mnie Rysio, że mi 2 różne pożyczy do potestowania-dziękuję problem się rozwiązałWinkinternet ma jednak moc...Wink

Dariusz Malmon
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2012
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Maroku i jak jest moc co testujesz daj znać bo za jakiś czas sam będę musiał zakupić takie cudenko
CARPe-diem

Rysiek Wesolowski
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 08.03.09

Sluchajcie Smile) Mam te cuda i to nie jest zadna rewelacja. Ladowarki mozna kupic juz do wszystkiego na 12V , a chyba nikt nie bedzie bral pralki nad wode zeby prac skarpetki. Ogladanie TV to tez nie za dlugo, bo wywali akumulator,chyba ze bedzie bryka na chodzie. Dam Markowi dwie różne przetwornice i tylko jedna z nich pochwali Smile))))
Rysio_Gce Grin

Rysiek Wesolowski
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 08.03.09

Witam. Od dzis w Lidlu mozna nabyc taki wynalazek, ja juz go testuje Cool

http://www.youtub...ZO5_7XKrYE
Rysio_Gce Grin

Lukasz Rozmus
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2012
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 10.02.09

Rysiu mam go dwa lata i jest oki.
Lukas"Złów i wypuść!!!" Szacun dla karpia!!!

Krzysztof Czepukajtys
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Ja go używam już 4 lata, ładuję akum kwasowy głębokiego rozładowania 100Ah i żelowe 75Ah działa bez zarzutuSmile
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09 10,941,321 Unikalnych wizyt