Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Zarybienie cd.
Tomasz Sieklucki
Dodany dnia 29-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

Daniel Kruszyna napisał/a:
Ale bym coś napisał o filmikach tóre mieliśmy "zaszczyt" ostatnimi czasy oglądać ............ ale minie wypada Wink

Kiedyś na "Sensie Życia" napisałem coś o komercjach - nie bądźcie tacy brutalnie - zapraszam do lekturki.

http://senszycia....art13.html

Oddał bym szystko by mieć w oklolicy swoją dziką wodę , chociażby z namiastką szans na spokojne łowienie..........
MAm kilka nędznych komercji a z jednej z nich właśnie dziś mnie za poglądy wywalono - bo dziadostwa nie trawię Sad

Chociaż sobie ładna fotkę na dowidzenia zrobiłem

http://i242.photo...gimpon.jpg

i co? MAm jezdzić do was na łowiska 450km? W sumie to byśmy się dogadali - przez te wszystkie awantury na naszych wodach nawet puszki rybne wywołują we mnie mieszane uczucia Smile

Artykuł całkiem ciekawy,fajnie się czyta.Fotki mistrzostwo świata tak jak łowisko.Ja strasznie nie lubię jak jadę nad wodę i czuję się jak na zawodach spławikowych, kiedy obok mnie siedzi jeszcze z 20 osób.Wolę usiąść w gorszym miejscu niż w takim scisku.

szkoda gadać ........

Siekla

Krzysztof Czepukajtys
Dodany dnia 24-03-2013
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Hej
Co myślicie o panelach na temat Starorzeki wystawionych przez CarpTeamSport cz 1, cz2, cz3?
Czy są obiektywne?
Czy może autor paneli przy okazji nie chciał podwoić liczby wejść na stronę swojego marnego pisma?
Czy pan ze Starorzeki w swojej wypowiedzi w cz3 potwierdził swoje zamiłowanie do paserstwa bo jak można nazwać skupowanie ryb z litości? Powinien zadzwonić na Policję i przekazać dowód złamania regulaminu:
Na jeziorze Elektrowni Rybnik
Wprowadza się wymiar ochronny ryb: karp - do 30 cm i powyżej 65 cm

Edytowane przez Krzysztof Czepukajtys dnia 24-03-2013
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

Szymon Porwol
Dodany dnia 24-03-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 21.03.11

,,Powinien zadzwonić na Policję i przekazać dowód złamania regulaminu'' i co by to dało ???????? w kanale łapią bez przerwy kłusownicy i nikomu to nie przeszkadza .!!!

Tomasz Kocon
Dodany dnia 24-03-2013
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 11.07.12

Pierwszy pozwala drugiemu kilka nocek w roku za darmochę połowić u siebie kradzione karpie to drugi pierwszemu w zamian za to pomaga w reklamowaniu kurwidołka. I tu ameryki nie odkryłem.Wszystko zależy jak wiaterek wieje.Kiedyś dojeżdżanie wszystkich po kolei robiło najlepsze odsłony, teraz to nie starcza i trzeba gołe dupy wkleić albo na chama opisywać nielubianych.Odsłony ,odsłony,odsłony. A widzieliście znaczek na pucharze który na targach dostał M.J od pani prezydent miastaGrin to powiedzcie mi kto komu tak naprawdę kupił ten puchar?

Mariusz Bujakowski
Dodany dnia 25-03-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 25.12.12

Nie pozostaje nic innego jak jeździć na ryby i pilnować swoich ulubionych wód przed takimi ciulami. Tylko ja sie pytam gdzie są kontrole z PZW na łowiskach ? w moim przypadku to chyba ino po zarybieniu sie można spodziewać . W ubiegłym roku ani jednej kontroli nie miałem
Edytowane przez Mariusz Bujakowski dnia 25-03-2013
No Kill No Sell

mariusz zielinski
Dodany dnia 25-03-2013
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

ci co byli na panelu wiedzą jaka była atmosfera Frown
ci co byli blisko mikrofonu widzieli miny i oczy uczestników panelu Grin

zachowanie pana kozłowskiego i ciekawa wypowiedz pana Kręcichwosta mnie rowaliły na całosc...Grin ci co byli wiedzą oco chodzi.

co do starorzeki to niestety nic nowego nie uslyszelismy a szkoda...bo myslałem ze po roku od afery chlopy wyciagna wnioski i cos wiecej powiedzą w tej sprtawie...szkoda....mieli okazje wrocic na dobra strone rzeki Wink a starczyło powiedziec jedno magiczne slowo......PRZEPRASZAMY..no dwa slowa...ŻAŁUJEMY...

trzeba czekac na lepsze czasy...........

Smolka Eugeniusz
Dodany dnia 25-03-2013
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 11.03.09

Mariusz, lepsze czasy już były,teraz już bydzie ino gorzi!
Extrem Carp Hanters

Krzysztof Goral
Dodany dnia 25-03-2013
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

...przepraszam to za mało ...muszą oddać te ryby w towarzystwie szanowanych ludzi z różnych teamów czy też pojedynczych zainteresowanych jednostek i z czasem myślę ,że poprawiłoby to ich sytuację ,ale myślę ,że tego nie zrobią bo przyznanie się do porażki jest bardzo trudne ....ale jak by to zrobili to chyba miałbym do nich szacunek bo to by było już coś.
>>>Catch & Release<<<

Krzysztof Jaros
Dodany dnia 25-03-2013
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.09

Na panelu byli różni ludzie. Nawet tacy którzy usiłowali włożyć Celnemu w usta deklarację której nie wypowiadał albo obrońcy pragnący przeprosin - żenada. Ale to szczegół.
Właściciele starorzeki mogli wyjść z sytuacji z twarzą albo przynajmniej się starać. Wystarczyło powiedzieć wszem i wobec: Panowie - w ramach rekompensaty zakupimy (legalnie) 4 karpie 15+i (chyba średnia wyjdzie) i oficjalnie przy świadkach wpuścimy je do zalewu rybnickiego.
Ale sądzę że nawet i taki czyn nie był by satysfakcjonujący dla krzykliwych bo znalazł by się jakiś uczynny który wykrzyczał by że to zarybienie niezgodne z przepisami.
Panowie - oni zrobili źle i oni o tym wiedzą. Myślę że kolejny raz nie popełnią takiego błędu i więcej o swoich zarybieniach z radością nie napiszą na stronie łowiska.
Edytowane przez Krzysztof Jaros dnia 25-03-2013

Mariusz Bujakowski
Dodany dnia 25-03-2013
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 25.12.12

A gdyby się nawet zdarzyło to się już nie będą chwalić , ale mam nadzieję że mają nauczkę i już nie będą kupować ryb od ...
No Kill No Sell

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06 18,632,576 Unikalnych wizyt