Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Zarybienie cd.
Krzysztof Czepukajtys
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Krzysztof Rzeszutek napisał/a:
Witam, po przeczytaniu artykułu ze strony CTS napisanego przez właścicieli łowiska Starorzeka prosiłbym o małe wyjaśnienie dlaczego ryby które przyjechały z tak daleka zostały wpuszczone do łowiska w tak różnych odstępach czasowych. Analiza wykazała że karpie o wadze: 17,5 oraz 16,3 były fotografowane 12.06 około godz 18.15, następne ryby 14/14,3/20,1 dzień później tj 13.06 około godz 9.25, natomiast karp o wadze 18,1 był fotografowany 14.06 około godz 8.50. Ten karp ma specyficzną plamę na dolnej części ogona, bardzo podobną do karpia złapanego przez pana Piotra M.na Rybniku o wadze 21,3 ale sfotografowanego godzinę wcześniej, dziwnym trafem tym samym aparatem fotograficznym jakim się posługują właściciele łowiska Starorzeka tzn. lustrzanka SONY ALPHA DSLR-A330. Reszta zdjęć pana Piotra jest wykonywane aparatem Samsung.Cool

Pozwoliłem sobie na skopiowanie postu z poprzedniego tematu.
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

Tomasz Sieklucki
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

Citol pozamiatałeś tym postemWinkMasz u mnie 4-pak zimnego Żywca.
Wkońcu wyszło to o czym wszyscy wiedzieli o ww. osobie tylko brakowało kropki nad I. Fajnie, że wpadł "pseudokarpiarz" z tak szanowanego w Polsce teamu, bo to nie był jego pierwszy raz i nie pierwsze łowisko na które upłynnił rybę.Ciekawe co na to jego koledzy z teamu sądzą i czy dalej będą go tak bronić i ciekawe co teraz wymyślą za bajkę właściciele łowiska Starorzeka???
Edytowane przez Tomasz Sieklucki dnia 05-07-2012
Siekla

Mateusz Mentel
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 10.07.09

No Citol dzięki tobie kropka nad I postawiona .Prawda zawsze wyjdzie na jaw . Tylko szkoda tych karpi że już nie pływają na Rybniku Angry
Nic nie równa się widokowi swobodnie odpływającego Karpia NO KILL Smile

JOnderko Tomasz BOMBEL
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 30.06.10

też czekam co teraz napiszą.
- Jakub Vágner The Best !!

Rafal Siluszek
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 04.07.12

Na początku chciałem was wszystkich powitać , koledzy zza " miedzy " i oczywiście przedstawić się moje imię to Rafał a nazwisko Siłuszek .

Panowie kiedy ten temat ujrzał światło dzienne to można powiedzieć że szlak mnie trafił !

Chwała wam za to że właśnie w taki sposób podchodzicie do naszej wspólnej pasji , nie olewacie takich spraw , a jak wiadomo ten proceder trwa już bardzo długo, ale można powiedzieć że w końcu ktoś popełnił błąd i raczej za to odpowie , ja tak jak na ŚPK już napisałem nie zostawię tego i zgłoszę to na policję , co niektórzy może uznają mnie za donosiciela , kapusia itd. ale mam to w d.... bo nikt nie ma prawa zasłaniać się naszą pasją i czynić ZŁO chęcią zysku, wracam na Śląsk , a raczej do ZAGŁĘBIAGrin w przyszłym tygodniu i obiecuję że zgłoszę to na policję bo dalej tak być nie może , niech zaczną się bać ci co robią to ZŁO wiedząc że mogą za to "beknąć"!!!

A tak ogólnie to jestem grzeczny Wink pozdrowionka dla forumowiczów i członków ZTK
Edytowane przez Rafal Siluszek dnia 05-07-2012
Co nam daje czas? Gdy ziemia, ziemią jest zuchwałych....

Krzysztof Goral
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

longcast napisał/a:
Na początku chciałem was wszystkich powitać , koledzy zza " miedzy " i oczywiście przedstawić się moje imię to Rafał a nazwisko Siłuszek .

Panowie kiedy ten temat ujrzał światło dzienne to można powiedzieć że szlak mnie trafił !

Chwała wam za to że właśnie w taki sposób podchodzicie do naszej wspólnej pasji , nie olewacie takich spraw , a jak wiadomo ten proceder trwa już bardzo długo, ale można powiedzieć że w końcu ktoś popełnił błąd i raczej za to odpowie , ja tak jak na ŚPK już napisałem nie zostawię tego i zgłoszę to na policję , co niektórzy może uznają mnie za donosiciela , kapusia itd. ale mam to w d.... bo nikt nie ma prawa zasłaniać się naszą pasją i czynić ZŁO chęcią zysku, wracam na Śląsk , a raczej do ZAGŁĘBIAGrin w przyszłym tygodniu i obiecuję że zgłoszę to na policję bo dalej tak być nie może , niech zaczną się bać ci co robią to ZŁO wiedząc że mogą za to "beknąć"!!!

A tak ogólnie to jestem grzeczny Wink pozdrowionka dla forumowiczów i członków ZTK

Witamy Rafale ...musisz uzupełnić profil bo będziemy zmuszeni usunąć twój post-taki jest regulamin.
>>>Catch & Release<<<

mariusz zielinski
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

ludziska czy ja dobrze dopiero teraz załapałem ze pomaranczowy to pioter m????nie chcial bym nikogo oczernic!!!to z tej szteli co ostatnio zlowili 18stke byly kradzione te karpie???

Rafal Siluszek
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Początkujący użytkownik

Jeszcze jedno porównanie karpia 20.1 ze starorzeki i tego co złowił wasz kompan z teamu : popatrzcie na trzeci od góry rząd łusek , bliżej łba , są bardzo charakterystyczne ...... i jeżeli go ktoś złowi na prywacie to może porównać ja mam na to swoje zdanie i opinie.

Tomasz Sieklucki
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

mariusz zielinski napisał/a:
ludziska czy ja dobrze dopiero teraz załapałem ze pomaranczowy to pioter m????nie chcial bym nikogo oczernic!!!to z tej szteli co ostatnio zlowili 18stke byly kradzione te karpie???

Nie ma to jak szybka reakcjaGrin Fachowo mówi się na to refleks szachistyGrin
Edytowane przez Tomasz Sieklucki dnia 05-07-2012
Siekla

Rafal Siluszek
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Początkujący użytkownik

Dla zainteresowanych , polecam lekturę regulaminu łowiska komercyjnego starorzeka , bardzo ciekawy jest punkt obok osiemnastej kropki , szkoda że PZW czegoś takiego nie ma bardzo by się wzbogaciła , może czas na wprowadzenie tego w poszczególnych okręgach i łowiska .

Jacek Wasik
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 05.04.09

Citol dowaliłeś na maxaSmile analizując dalej do wody trafiło 6 ryb w tym samym czasie kupionych gdzieś tam od rybaków to ja się pytam dlaczego pan z rybami 17.5 i 14.3 jest inaczej ubrany poleciał się przebrać??? Zajebista ściema te zarybienie a z nich karpiarze po chu..
Jaco1777

Grzegorz Salata WOLKER
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 19.04.09

Szlachta zobaczcie zdjęcie szóste i powiedzcie mi czy ten karp ma obcięty ogon czy to tylko tak wygląda.
http://team-rutec...-n-55.html
Koleżeński Klub Karpiowy "No Kill"

Krzysztof Czepukajtys
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Awatar

Główny administrator

Grzegorz pomyśl, a na piątym górną część miał obciętą?Smile
JUDO

Grzegorz Salata WOLKER
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 19.04.09

Judo ja nie twierdzę że ten ogon jest na pewno obcięty dlatego zadałem pytanie, a co do piątego zdjęcia to tam widać górną część ogona tylko że karp mu się przechylił i ogon wygiął się do tyłu co zresztą może świadczyć i pewnie tak jest że dolna tak samo się zagięła.
Koleżeński Klub Karpiowy "No Kill"

Krzysztof Goral
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Awatar

Główny administrator

...ale po łuskach i znakach między nimi wynika ,że jest to ta sama ryba w różnych ujęciach.Wink
>>>Catch & Release<<<

Rafal Siluszek
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Początkujący użytkownik

Tam ewidentnie widać że coś jest nie tak z tym ogonem , popatrzcie na baner i zobaczcie co widać , a czego nie i w którym ujęciu , i z pewnością to ta sama ryba , tak jak napisał Krzysiek.

Kiedyś już jeden z teamów był podejrzewany że chciał donieść sobie ryby i to na mistrzostwach polski w 2006 na Michalicach , lecz sędzia go nie mógł dogonić i ten " donosiciel zostawił torbę z karpiami , bodaj że było tam 5 sztuk , ale to już przeszłość i powinniście wiedzieć o jaki team chodzi. Pozdrawiam.

P.S. Wtedy wyszło na dobre bo zyskała woda PZW kilka pięknych karpi jak się nie mylę to wszystkie miały ponad 10kg?!
Edytowane przez Rafal Siluszek dnia 06-07-2012

Krzysztof Czepukajtys
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2012
Awatar

Główny administrator

Są strony miejscowe które o dziwo wiedząc kto i co u siebie nie zamieściły ani jednego posta na swoim forum. Czyżby bały się smrodku po pomarańczach? Czy też To Jest Nowa Jakość?
JUDO

Krzysztof Goral
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2012
Awatar

Główny administrator

Judo czytasz mi w myślach o tym samym myślałem ...
>>>Catch & Release<<<

Artur Jagla
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 29.06.11

Koledzy, temat z zarybieniem wyszedł od Waszego teamowicza, no waszym forum toczy sie dyskusja i mysle że nie trzeba dublujacych sie postów i tematów. Z naszej strony zniknęło logo STARORZEKI, podziękowaliśmy mailem za współpracę, a ja zrezygnowałem z zasiadki która wygrałem z targach w Zabrzu.

Pozdrawiam Artur

mariusz zielinski
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

panie krzysztofie ja widze tylko na dwóch portalach reklamy tej smiesznze komercji,nie musze pisac chyba na ktorych!!koledzy z SLETKA czy JCT pousuwali reklamy komercji.czekamy na wasz ruch.

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10 16,795,594 Unikalnych wizyt