Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Zarybienie
JOnderko Tomasz BOMBEL
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 30.06.10

głosno o tym musi byc !

images38.fotosik.pl/1679/ad9cb6019d62bf85med.jpg

Identyko ..
ŻEBY NIE BYŁO KARP PO LEWEJ BYŁ ZŁOWIONY W MARCU 2011ROKU NA RYBNIKU WTEDY WRÓCIŁ DO WODY!!!PYTANIE CZY TO TEN SAM I KTO GO ZŁOWIŁ W TYM ROKU W CZERWCU I DLACZEGO GO NIEMA NA RYBNIKU DALEJ????
Chyba , że brat bliźniak.

Ktoś się pięknie zeszmacił... ehh
Edytowane przez Marek Pieprzyca dnia 02-07-2012
- Jakub Vágner The Best !!

Sebastian Karasek KARAS
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 28.06.10

masakra przegięcie pały !!!!!!!Angry

Krzysztof Goral
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

wygląda na to, że właściciel Starorzeki będzie musiał przedstawić solidne argumenty w jaki sposób zakupił złowionego przez Piekarza i Mara Karpia......Angry
>>>Catch & Release<<<

JOnderko Tomasz BOMBEL
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Łuski , płetwy... Ten "Garb" ... wszystko sie zgadza , waga..
wziole sie juz za inne ryyby i porównuje mam nadzieje ,że nie znajde kolejnych ;/

Krzysztof Jaros
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.09

Znajdziesz.

Mateusz Mentel
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 10.07.09

Oj bombel jest ja już znalazłem kolejną rybę ale to jest grubsza sprawa Angry
Nic nie równa się widokowi swobodnie odpływającego Karpia NO KILL Smile

JOnderko Tomasz BOMBEL
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Dla mnie to czyste złodziejstwo. Koniec Kropka , takiego czegos nieda sie niczym usprawiedliwić.

mariusz zielinski
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.12

w koncu ktos cos napisał,buczy juz od kilku dni.trzeba tępic złodziei naszych wód......panowie moge ten temat wlepic na portal karpiowy co jest w dobrym kontakcie z tą komercją???

Blazej Wojtczak
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 12.12.11

Ta rybka z Rybnika.. ? Nie jestem w temacie..Frown Rybka 16,3 kg uszkodzona już na starcie Sad

Krzysztof Czepukajtys
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Maro i Piekarz swoje wypuścili ciekawe kto je później złowił?
Śmiało pisać nie można tak tego zostawić!
Tylko pisać z imienia i nazwiska kto i co.
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

mariusz zielinski
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

jak to te same rybki,to wlasciciele starorzeki beda wiedziec!!!kto co i o kierej.teraz dowody na stol i jadymy z tymi zlodziejami(w obie strony)...pisac ludziska bo podobno wtajemniczoni wiedza kto co sprzedal i kiedy,tak na rybniku buczy...

JOnderko Tomasz BOMBEL
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Doświadczony użytkownik

Wiedzą Wiedzą , ale trzeba sie predzej spotkac i to obgadac w gronie , zeby nic nie zjebac . To Raczej Logiczne .
bo jak Ci tu nazwiskami sypną to co ty zrobisz ?
Napiszesz temu komus na meila jakas wiazanke ??
to bezsensu , musi byc konkretna gadka i jazda z nimi.

Artur Jagla
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 29.06.11

Cześć ...

Wytłumaczcie mi koledzy a może kolega administrator, czemu jeszcze wisi i to zmieniony po wypłynięciu afery artykuł o zarybienu tej Starorzeki, co dziwniejsze dwa dni wisiał ten artykuł z możliwością dodania komentarza a jak sie zaczęły pojawiać komentarze o "kradzieży" karpi to nagle nikneły dodane komentarze i nie mozna komentować ?? Co gorsze do autora jednego komentarza który uważa że są to ryby z Rybnika dociera mail od admina strony ZTK aby szukał sobie taniej sensacji na własnym podwórku, ku..a jeżeli ten temat to tania sensacja to gratuluje wyobraźni......... Panowie jesteśmy po jednej stronie barykady i nie rozumie tych podziałów ..... Dla zainteresowanych info na priva z dokładniejszymi informacjami dotyczącymi tego maila, kto i jak ?? Tylko nie powiem dlaczego bo tego nie rozumię ....

Pozdrrawiam Artur Jagła JCT

Krzysztof Jaros
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.09

Ślepi nie jesteśmy - zdjęcia widzimy - ryby także - dziwne nam też nie jest trzymanie ryb w prywatnej wodzie pod domem żeby za 2 tygodnie napisać - łódzkie karpie z akademii Pan Karp.
Może Mateusz - chłopak z ZTK - karpiarz z krwi i kości napisze w końcu co widział, kogo widział i jakie ma odczucia. Może w końcu po jego relacji skończy się targanie kaprów w beczkach na prywatę. Dziwne że gołodupce na koniec zasiadki nagle zaczęli szastać kasą, wódą i zaproszeniami do burdelu.
Sprawa zdechnie czy ucichnie czy dostanie realnego wizerunku?
Ja nie widziałem ale jak w pierwszej linijce - ślepy nie jestem.

PS. Na głównej stronie po lewej stronie macie zawodowca który złapał wiosną niesamowitego karpia. Ustanowił wynik ciężki do pobicia na lata. Być może po raz ostatni ..........
Edytowane przez Krzysztof Jaros dnia 02-07-2012

Krzysztof Czepukajtys
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Artur w czym problem? Komentarze są tylko wyłączone mój przedmówca zedytował swój komentarz i dlatego wyłączyłem NIE USUNĄŁEM, żadnego maila nie wysyłałem proszę się upewnić co i jak zanim coś napiszesz. A czytałeś te komentarze to i czytać też trzeba umieć.
I proszę nie przewalaj się przez moją osobę.
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

rafcio gnida
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 12.04.12

żenujące rzeczyce czyszczono z ryb a teraz za rybnik się biorą cóż ktoś ma parcie na kasę ale

Tomasz Sieklucki
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

Koledzy dajcie jakieś nazwiska na priva nawet, jestem ciekaw kto to choć jednego pomarańczowego cwela się domyślam
Siekla

Dariusz Malmon
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Panowie chamstwem jest złapanie i sprzedanie takiej ryby, każda duża sztuka karpia powinna byc wpuszczana z powrotem do wody dotyczy to też innych gatunków ryb.Ale każdy medal ma dwie strony jak się słyszy że jakiś jeba.... xxxxx bierze rybę do domu dotyczy to dużych sztuk różnych gatunków .W takiej sytuacji rozumiem Bartka on ratuje karpie przed takimi skórwiel.... jakimi są xxxxxe nie będę go usprawiedliwiał ale rozumiem on ma swoje łowisko i ma prawo kupicowac ryby gdzie chce i od kogo chce .Tłumaczyc się powinien ten dupek co ją sprzedał bo przecież każde łowisko ma jakieś obostrzenia i sprzedający pewnie je złamał naruszył sprzedając tą czy tamtą rybę.Według mnie całe te PZW powinno byc rozje....w drobny mak powinny powstawac wody typowo komercyjne lub dzierżawione przez koła wędkarskie . Patrząc na ten cały syf jestem dumny z siebie że nie opłacałem PZW ....
CARPe-diem

Dariusz Malmon
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 15.12.10

Ostatnie zdania nie mają może dużo wspólnego z tematem ale przecież sprzedanie takiej ryby na Rybniku nie jest takie proste gdzie są kontrole jak trzeba to ich zawsze nie ma to jest właśnie PZW....Angry

CARPe-diem

mariusz zielinski
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2012
Użytkownik

z tego co wyczytałem to wszystkie rybki sa z łodzi!!!nie ma ani jednego słowa ze rybki pochodza z wody slaskiej.ja jestem ciekaw czy goscie wiedzieli ze rybki pochodza(jak pochodza) z wody objętej ochronnym wymiarem 65cm???bo jak tak to co to za karpiarze-zwykli oszusci i tyle w temacie.jak sie nie myle gdzies czytalem ze wlasciciele to karpiarze z krwi i kosci(jak sie nie myle oczywiscie)chyba ze byli do czasu otwarcia komercji......

kontrole na rybniku???pierwsze slysze!!!sznury i walenie sumom w łeb jest normalną sprawa nawet w okresie ochronnym,jedyna nadzieja w karpiarzach by przypilnowac ile sie da.na zarzad kola czy straz rybacką nie ma co liczyc.

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09 7,321,631 Unikalnych wizyt