Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Zawody
 Drukuj temat
ZAWODY Wszelakie
X
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

Patrząc na rozmowę na CP jak i na niedawno ogłoszone zawody na Rzeczycach mam do Was pytanie czy warto aby w kraju były dziesiątki zawodów z róznymi nagrodami z różnymi "wpisowymi' itd.

W moim odczuciu nie ma chyba potrzeby negować zawodów pod kątem ich wpisowego czy nagród...Każdy może startować w tanich małych zawodach, każdy jak go stać może startować w zawodach za 1500pln wpisowego....każdy robi to na co i za ile go stać....a co Wy uważacie?
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Maciek Ciarkowski
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.09

Panowie Posor i Rutecki są wybitnymi specjalistami w organizowaniu zawodów karpiowych. A jak pokazuje praktyka chętnych nie brakuje i pewnie długo nie braknie. Jak się pchają barany to trzeba je strzyc.

X
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Boss Forum

Ja osobiście się wyleczyłem aktualnie z "drogich" zawodów ...bynajmniej narazie...ale czym więcej będzie imprez tym lepiej i każdy niech sobie startuje tam gdzie mu się opłaca i na co go stać..
Edytowane przez X dnia 17-02-2010
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Mateusz Pilarz
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 02.08.09

No ja napewno nie dał bym 1500 zł na zawody bez przesady Smile
Catch & Release

Sebastian Jozwiak
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 11.03.09

Może i za milion złotych startować hehe - tylko taka opłata jak na zawody na Rzeczycach za MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 1000zł ogranicza znacznie start szczególnie młodym adeptom karpiowania.... i nie ukrywajmy wyłania "elity", na których można zarobić i które również potrafią na tym kupisów przygarnąć .

Dobrze że są jeszcze ludzie, którzy potrafią się bawić za małe pieniądze - podkreślam BAWIĆ.
zdrapek

Krzysztof Stelmach Hamlet
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Doświadczony użytkownik

Mocno powiedziane coś w tym prawdy jest
Krzysztof Stelmach Kulturalnych ludzi podpisać się nie trudzi

Tomasz Sieklucki
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

Moim zdaniem jak ktoś ma ochotę i kasę to startuje jak nie to nie. Przymusu nie ma. Z tymi mistrzostwami Ślaska to trochę przesada bo wiadomo, że prawdziwe są na LinieGrin
Zasada eliminacji w przypadku takich zawodów jest trochę niedorzeczna, no chyba że na 30 miejsc byłoby 200 chętnych to ok. Co do osoby Leszka Ruteckiego i tego czy na zawodach zarabia czy nie, cóż to chyba nie nasza sprawa.Jest to jego biznes, jak mu ktoś zazdrości to zawsze można samemu zorganizować zawody z wysokimi nagrodami za symboliczne 5 zł wpisowego( jak w simplusie) zarobić kasę i zgarnąć laury. Krytykować każdy potrafi.Trudniej samemu coś zrobić
Siekla

Jacek Wasik
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 05.04.09

uważam że ceny zawodów w wielu przypadkach są zdecydowanie wygórowane i podejrzewam że wielu sytuacjach organizator na tym zarabia...a takie zawody powinny propagować karpiarstwo...hmmm z tymi ''nowymi'' mistrzostwami śląska to śmiech na sali i wcale się nie zdziwię jak jeszcze ktoś ze ''środowiska'' coś takiego wymyśli bo wiadomo jest zapotrzebowanie....coś mi się wydaje że za jakiś czas zobaczymy że PZW będzie się podpinał pod tego typu zawody bo wyczuje w tym biznes obym się mylił...
Jaco1777

Krzysztof Goral
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

ja jestem z tym kto ma kasę niech startuję ,a kto ma mniejszy budżet to jakieś zawody mniejszej rangi lub zainwestować w lepszy sprzęt itp...jak ktoś ma większe ambicje to musi dozbierać i się zmierzyć nic innego nie zostanie......Smile
>>>Catch & Release<<<

X
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010
Boss Forum

Największym plusem zawodów na dzikich wodach jest to, że żadna ryba przez 5 dni na zbiorniku nie dostanie w łeb....Wink
Edytowane przez X dnia 17-02-2010

Krzysztof Jaros
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.09

Panowie - poprosiłem admina o usuniecie mojej wcześniejszej wypowiedzi gdyż mogła ona być źle zrozumiana przez szersze grono użytkowników i być krzywdząca dla osoby Leszka Ruteckiego. Mając to na względzie wypada mi Leszka za ten niefortunny wpis przeprosić co niniejszym czynię.

Maciek Ciarkowski
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.09

Osobiście uważam że pan Rutecki po prostu oszukuje podczas organizacji zawodów - przykładem może być organiazcja zawodów Euro na Rzeczycach w ubiegłym roku. W opisie łowiska w języku Angielskim i Niemieckim zawarte informacje byly bardzo delikatnie mówiąc nieprawdziwe.
Z drugiej strony Team Rutecki wygrał na arenie miedzynarodowej i krajowej bardzo wiele i trzeba przyznać że za wyjątkiem panów Płochockego i Ciach nikt się do ich wyników nawet nie zblizył.
W rywalizacji krajowej moim zdaniem po drużynie StarBaitsa Hankus/RyncARZ(szczery szacunek) są na drugim miejscu.

Krzysztof Goral
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

Każdy będzie promował swój team z jak najlepszej strony ....czym większy prestiż tym więcej będą się interesowały mocne teamy ....a za tym idzie reklama i kasa....
>>>Catch & Release<<<

KARP
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2010
Weteran Pisania

Data rejestracji: 09.07.09

witam słyszałem o tych zawodach Shock

X
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2010
Boss Forum

Maciek Ciarkowski napisał/a:
Z drugiej strony Team Rutecki wygrał na arenie miedzynarodowej i krajowej bardzo wiele i trzeba przyznać że za wyjątkiem panów Płochockego i Ciach nikt się do ich wyników nawet nie zblizył.
W rywalizacji krajowej moim zdaniem po drużynie StarBaitsa Hankus/RyncARZ(szczery szacunek) są na drugim miejscu.

Trudno się z tym nie zgodzić jednak z rachunku prawdopodobieństwa wynika, ze jak na każdych większych zawodach startują 3-4 drużyny z jednego klubu....to muszą mieć wyniki nie ma opcji ( przecież to nie są przypadkowi ludzie tylko dobrzy karpiarze) Inną sprawą jest zrobić coś takiego i zasponsorować udział 3-4 drużyn..hooo hoo tutaj trzeba mieć głowę na karku...albo z tego żyć bo sama pasja i zamiłowanie nie wystarczy....

A ja czekam na czerwiec i na Was wszystkich na naszej imprezieGrinbedzie skromnie ale wesołoWinkżałuje bardzo tylko, że nie dla wszystkich wystarczyło miejsc...

Tomik68
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 31-05-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.09

Witam.
Tak czytam sobie od jakiegoś czasu co tu piszecie i mogę powiedzieć jedno: patrzę się na to z zewnątrz bo sam nie startowałem bo nie pasowała mi forma zawodów oraz ilość startujących na tak małym zbiorniku jak lin, ale Wszyscy się śmiejecie, a zawody się całkiem udały. Temat który poruszacie kilkakrotnie to wsokość wpisowego, tutaj tylko 500zł od pary a nie 1500 czy 2000tys. zł., a nagrody wartości prawie 15000zł (tak piętnaście tysięcy zł). Skoro znalała się całkiem duża gromada sponsorów chętnych uczestniczyć w "śmiesznej" co dla niektórych imprezy to chyba coś nie do końca jest racji w tym co piszecie.
Tak na prawdę to tylko moje skromne zdanie jako obserwatora patrzącego na to wszystko z boku co tu się pisze i mówi ale chyba warto się zastanowić nad tym co się pisze skoro dla innych wygląda to inaczej jeśli dają takie duże pieniądze na tak "śmieszną" imprezę". Ile ludzi, tyle opinii.
Wiem że dla niektórych Lin będzie śmiesznym zbiornikiem, dla niektórych śmieszne są Rzeczyce, inni nie pojadą na Koblov ze względu że pływa ta taka a nie inna ryba, itd, itd.
Ile ludzi tyle opinii.
Tylko troszkę mniej krytyki wszystkiego dookoła. Pozdrawiam.

Krzysztof Czepukajtys
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 31-05-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 12.02.09

Tomik o co chodzi, poczytaj jeszcze raz co tu się pisze bo tak mi się wydaje że wyskoczyłeś jak Filip z konopi Smile, nikt tu nie pisze o LinieGrin
JUDO
<*((((><( NO KILL <*((((><(www.ztkzabrze.pl/images/podpisJudo.gif

wedkarz
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2010
Nowicjusz

Data rejestracji: 10.05.10

Krzysztof Czepukajtys napisał/a: nikt tu nie pisze o LinieGrin

Siekla i jaco1777 w pewnym stopniu poruszył temat Lina i Mistrzostw ŚląskaSmile
tomik dobrze napisał, że ile głów tyle wypowiedzi i tak jest zawsze. Nie można tego negować bo każdy z nas ma inne podejście.

Co do Mistrzostw to możecie sobie zobaczyć zdjęcia z tej udanej czterodniowej imprezy:
http://www.carpte...z-800.html
www.lin.e-zabrze.pl Newsy,Zdjęcia,Forum,Porady - wejdź i zobacz sam.

Tomasz Sieklucki
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2010
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 08.03.09

No zdjęcia robią wrażenie jak na takie zawody.Widać, że chłopaki nie poszli po najmniejszej lini oporu.Szkoda, że nie miałem czasu podjechać i pooglądać.
Pozatym to moim zdaniem na tanich zawodach panuje lepsza atmosfera, mniej jest nadętych bufonów i wielkich wszystkowiedzących zawodowców.
Edytowane przez Tomasz Sieklucki dnia 01-06-2010
Siekla

Przemyslaw Ratajczyk
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 27.11.09

Bylem na tych zawodach za team ruinera zawody bardzo dobrze zorganizowane panowala tam przyjacielska atmosfera wszyscy dobrze sie bawili to bardziej przypominalo zasiadke jak zawody nikt do nikogo nie mial pretensji rybki troche nie dopisaly ale ogolnie bylo fajnie i te nagrody na prawde bylo o co walczycWink
NO KILL!!!

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11 19,595,851 Unikalnych wizyt