Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Gdzie płacić kartę na 2010 rok
Daniel Rucinski
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 21.10.09

Tych co zapłacili w Łodzi muszę zmartwić. Przedstawiam treść oficjalnego komunikatu PZT-fu :
Zgodnie z aneksem do porozumienia zawartego pomiędzy Okręgiem PZW Łódź i Okręgiem PZW Katowice w sprawie wzajemnego honorowania składek okręgowych, zawiesza się do odwołania Porozumienie o wzajemnym honorowaniu składek okręgowych, uprawniających do wędkowania na ogólnie dostępnych wodach Okręgu PZW Katowice i Okręgu PZW Łódź.
C&R PolmosCarpTeam Daniel Ruciński
images4.fotosik.pl/59/7f1aab4e7f2b907b.png

Krzysztof Goral
Dodany dnia 15-01-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

z tego co wiem to ci co opłacili do 12.01.2010 mogą łowić na dotychczasowych warunkach (oby tak było) ,a reszta to zobaczymy co te dziady z PZW Katowice wymyślą ....
>>>Catch & Release<<<

Przemek
Dodany dnia 15-01-2010
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 22.06.09

Kartoteki z okregu katowickiego ze swojego kola wcale nie musicie zabierac, moga zostac , nie trzeba osobiscie jechac wystarczy ze zrobicie przelew i wyslecie do nich poczta legtymacje czlonkowska wraz z numerem karty wedkarskiej, w legnicy bedziecie mieli zalozona nowa kartoteke , jakby w przyszlym roku legnica nie miala porozumienia z okregiem katowice , nie robicie oplat w legnicy tylko w swoim kole w okregu katowice, bo tam w dalszym ciagu sa Wasze kartoteki

jezeli chodzi o oplaty :
90zl -wody nizinne, 60zl skl. czlonkowska ,, 6 zl - czyn , 3zl -ubezpieczenie , 1 zl - rejestr polowu ryb. razem 160 zl

doplata za polow ze srodkow plywajacych jezeli kogos by interesowala wynosi 30 zl

Pod numerem ktory zostal podany przez pana Ryszarda zostana udzielone wszelkie informacje

Ja chwilowo zmieniam okreg, jezeli w przyszlym roku okaze sie ze ktos z katowic przejrzy na oczy i zaproponuje wedkarzom z naszego okregu ciekawe porozumienia wtedy wroce

--------------------------------------------

Osoby ktore dokonaly oplat przed 12-tym stycznia 2010 w okregu lodz moga spac spokojnie Smile

Jezeli ktos wmawialby Wam ze jest inaczej to niech zapozna sie z pojeciem retroakcji co oznacza w skrocie ze prawo nie dziala wstecz.
Nie odpowiada sie za czyny, ktore w chwili ich popełnienia nie były zakazane
Edytowane przez Przemek dnia 15-01-2010

X
Dodany dnia 20-01-2010
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

Jutro zadzwonię do tej Legnicy zobaczę co po kilku dniach od Twojego Rysio tetefonu powiedzą czy zmieniła się wersja czy dalej wszystko aktualne...czas leci trzeba w końcu jakąś decyzję podjąć gdzie co i jak prawda? i w lutym pierwsze rybki na pewno...Grin
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Rysiek Wesolowski
Dodany dnia 20-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 08.03.09

Sam jestem ciekaw, ale tego ilu juz maja nowych czlonkow, bo , co do przyjmowania , to pewnie nic sie nie zmienilo. Przekrec od razu do tej skarbniczki, to bedziesz mial konkrety.
Rysio_Gce Grin

X
Dodany dnia 21-01-2010
Boss Forum

Rysiek Wesolowski napisał/a:
Sam jestem ciekaw, ale tego ilu juz maja nowych czlonkow, bo , co do przyjmowania , to pewnie nic sie nie zmienilo. Przekrec od razu do tej skarbniczki, to bedziesz mial konkrety.

Dzwoniłem rozmawiałem..ustaliłem to co Ty i Przemek...nie ma problemulistownie mozna sprawę załatwić...patrząc po porozumieniach to troche jak 20 lat temu....jest kilka okręgów gdzie nie wolno łowić m.in. tak czesto przeze mnie odwiedzany Rzeszów itd. heee
Całkowity koszt wynosi 160zł + znaczki za polecony...pozdrawiam...
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Sebastian Jozwiak
Dodany dnia 21-01-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 11.03.09

Czyli wysyłamy pocztą na adres:
Okręg PZW w Legnicy

WOJEWÓDZTWO: dolnośląskie
MIEJSCOWOŚĆ: Legnica
ADRES: Żwirki i Wigury 5/2
KOD: 59-220

I przelewamy kasiorkę na nr konta:

Konto bankowe:
BPS SA O/Legnica
77 1930 1044 2002 0200 0956 0001

I miejmy nadzieję że legitymacji członkowskiej nie zapodzieją.

A co z rejestrem połowów - wysyłamy czy zdajemy w macierzystym okręgu?
Edytowane przez Sebastian Jozwiak dnia 21-01-2010
zdrapek

Sebastian Jozwiak
Dodany dnia 15-02-2010
Użytkownik

PZW K-ce:
http://www.pzw.co...6721c0efb1
zdrapek

Piotr Bogdanowicz
Dodany dnia 16-02-2010
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 10.10.09

gnoje nic dodać nic ująć Sad

Krzysztof Stelmach Hamlet
Dodany dnia 16-02-2010
Doświadczony użytkownik

szkoda slów byle uwalić
Krzysztof Stelmach Kulturalnych ludzi podpisać się nie trudzi

Lukasz Rozmus
Dodany dnia 16-02-2010
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 10.02.09

No Panowie kasa im odpłynęła więc nie dziwcie się takiej reakcji.Ja zapłaciłem w Zabrzu razem z Opolskim 303zł Shock
Lukas"Złów i wypuść!!!" Szacun dla karpia!!!

X
Dodany dnia 16-02-2010
Boss Forum

nieładnie......słyszałem,że reglamentują rejestry katowickiego Legnicy, żeby jak najmniej kart wydali....zerwać porozumienie nie będzie tak łatwo..mnóstwo ludzi opłaciło i tam z możliwością łowienia u nas i tu z mozliwością łowienia w Legnicy..mamy już połowę lutego.....a prawo nie może działać wstecz...więc ci co zapłacili moga spać spokojnieGrin
Edytowane przez X dnia 16-02-2010

Sebastian Jozwiak
Dodany dnia 16-02-2010
Użytkownik

Prawo nie działa wstecz i tu masz rację Maro.

Dowiedziałem się (od jednego działacza naszego okręgu) że PZW Legnica ma "takie dobre warunki (czytaj szeroko rozwinięte porozumienia przy niższej opłacie) bo jest małym kołem i musi przyciągnąć członków" - czyli jak się ma dużo członków to się starać nie trzeba? Do tego PZW Łódź czy to mały okręg?

Ręce opadają - najlepiej postawić mur, odciąć się od innych okręgów, spuścić psy, byle tylko nie trzeba było się starać żeby zapewnić konkurencyjne warunki w stosunku do innych okręgów (warunki czyli szeroko rozwinięta jakość wód i odpowiedni stosunek do swoich członków)

Przedstawiciel PZW K-ce na targach heheh to mi poprawia nastrój Smile

zdrapek

KARP
Dodany dnia 16-02-2010
Weteran Pisania

Data rejestracji: 09.07.09

Pzw to mafia

X
Dodany dnia 16-02-2010
Boss Forum

Jarek Lepicki ADMIN napisał/a:
Znowu się spóźniłem ? ku.... Sad

Co te dupki wyprawiają ? stają się pośmiewiskiem dla całej Polski !!! i tak im nie zapłacę w tym roku, zresztą nie tylko w tym Pfft

nawet jakbym miał płacić to samo to zapłacę w Opolu, Częstochowie albo Wólce Wielkiej ale nie w Katowickim.

Spokojnie nikt się nie spóźnił przecież żadnego porozumienia nie zerwano...spokojnie PanowieWink

Sebastian Jozwiak
Dodany dnia 16-02-2010
Użytkownik

Po rozmowie z PZW Legnica dowiedziałem się że porozumienie obowiązuje i nie ma obawy. PZW Katowice podpisało porozumienie do końca swojej kadencji czyli do 2013 roku, więc przynajmniej w tym sezonie możemy być spokojni a i przyszłym nie powinno się nic zmienić . PZW Legnica nie widzi konieczności zerwania porozumienia.

To nasi "działacze" nie potrafią zapewnić nam odpowiednich warunków żebyśmy pozostali w "rodzimych" kołach.... mam nadzieje że w najbliższej przyszłości to się zmieni.

zdrapek

X
Dodany dnia 19-02-2010
Boss Forum

Sebastian Jozwiak napisał/a:
Po rozmowie z PZW Legnica dowiedziałem się że porozumienie obowiązuje i nie ma obawy. PZW Katowice podpisało porozumienie do końca swojej kadencji czyli do 2013 roku, więc przynajmniej w tym sezonie możemy być spokojni a i przyszłym nie powinno się nic zmienić . PZW Legnica nie widzi konieczności zerwania porozumienia.

To nasi "działacze" nie potrafią zapewnić nam odpowiednich warunków żebyśmy pozostali w "rodzimych" kołach.... mam nadzieje że w najbliższej przyszłości to się zmieni.

Wczoraj kolega wysłał pocztą komplet dokumentów i dowiedział się że może być problem z rejestrem na opole / bo idą jak woda/ ......................

Legnica ma wyznaczone kilka pkt w Opolskim gdzie wydadzą takowe rejestry bez problemu w przyszły czwartek będę miał info gdzie wiec chętnie zainteresowanym przekażę.

Sebastian Jozwiak
Dodany dnia 19-02-2010
Użytkownik

A właśnie dzisiaj wysłałem dokumenty... problem z rejestrami czyli średniowiecze, ale cóż to rzeczywistość, w której się obracamy.
zdrapek

X
Dodany dnia 02-03-2010
Boss Forum

Znalezione w sieci :

http://www.pzw.co...

Smolka Eugeniusz
Dodany dnia 03-03-2010
Doświadczony użytkownik

Wczoraj dzwoniłem do pani Haliny z Legnicy trzeba teraz przesyłać swoją kartotekę z własnego koła ponoć takie są przepisy czy Wy też musieliście to zrobić?
Extrem Carp Hanters

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11 19,595,730 Unikalnych wizyt