Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Gdzie płacić kartę na 2010 rok
X
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

hmmmm wiesz nie dziś...trochę słaby jestem....ale sens czy oparty na przepisach czy na logice ten sam...kiepski menadżęr -mało klientów...
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Piotr Bogdanowicz
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 10.10.09

W końcu zostaną sami jak tak dalej będzie szło

X
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

piotrek napisał/a:

mam pomysł podzielny katowice na opole czestochowę i bielsko.....Opole Np; Pławniowice Rzeczyce ,Bielsko pogorie, imielin, czestochowa chechło poraj itd..

I juz jeden okręg mniej......
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

Piotr Bogdanowicz
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Ludzie migrują za pieniędzmi Anglia Szwecja i inne kraje Unii a my migrujemy gdzie nam będzie lepiej zapłacić gdzie będzie więcej porozumień które tak naprawdę nas interesują taka jest prawda

Rysiek Wesolowski
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 08.03.09

Ja mysle , ze skutki moga byc oplakane i dla nich i dla nas. Utracony rybostan wyklusowany lub poprostu brak zarybien ,bedzie pozniej ciezko odbudowac. Ale kto nie ryzykuje ten.....
Rysio_Gce Grin

X
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

rysio_gce napisał/a:
Ja mysle , ze skutki moga byc oplakane i dla nich i dla nas. Utracony rybostan wyklusowany lub poprostu brak zarybien ,bedzie pozniej ciezko odbudowac. Ale kto nie ryzykuje ten.....

Kurcze wiekszość z nas o tym wie......dlatego się tak pieklimy.......

Rysiek Wesolowski
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Maro napisał/a:
piotrek napisał/a:

mam pomysł podzielny katowice na opole czestochowę i bielsko.....Opole Np; Pławniowice Rzeczyce ,Bielsko pogorie, imielin, czestochowa chechło poraj itd..

I juz jeden okręg mniej......
Hahaha to sie nazywa I rozbior PZW Katowice
Rysio_Gce Grin

Piotr Bogdanowicz
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

skutki będą opłakane dla nas i dla okręgu ale te skutki można odbudować bardziej rygorystycznymi przepisami i częstszymi kontrolami

X
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

Jestem patriotą!!!!!!!!!!Ja chcę mieszkać w Polsce !!!!!!!!!! Ja chcę opłacać wody na których łowię....!!!!!!! Ja chcę żeby decydenci widzieli , że ja chcę....- a oni wszyscy mnie ładują w d....ę

Rysiek Wesolowski
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

To ja jestem w takim razie ciekaw ilu nas sie juz deklaruje na emigracje do Legnicy?
nr. 1 Rysiek Wesolowski
Rysio_Gce Grin

Piotr Bogdanowicz
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Marku mam troche wazeliny w domu pożyczyć Ci /?

X
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

Rysio kartotekę od poniedziałku bede miał w domu..czekam na sygnał kto pojedzie i mam to w nosie..nawet na Zielonej nie mogę łowić...szkoda gadać...

Piotr Bogdanowicz
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

2 Piotr Bogdanowicz

Rysiek Wesolowski
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Maro pisalem juz ze nie trzeba tam jechac , mozna wszystko zalatwic poczta. Na Zielonej bedziesz mogl lowic jak zaplacisz w Legnicy hahaha
Edytowane przez Rysiek Wesolowski dnia 14-01-2010
Rysio_Gce Grin

mariusz kwiatkowski
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 10.02.09

Jedno pytanie a co będzie jeśli się okaże ze za rok po przeniesieniu swoich kartotek do innego okręgu teraźniejsze porozumienia będą nieaktualne.Co pojedziemy płacić nad morze?
Najlepszy atraktor na karpia to TIME.
Maniek

Piotr Bogdanowicz
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Maniek ale zawsze możemy wrócić chyba że zakażą nam powrotu to juz wtedy wałek Grin

Mateusz Kulik
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 03.05.09

Ale Nie moga ci zakazac Nie Maja Prawa
Złap,fotkę pstryknij i do wody wpuść a zobaczysz jaką radość sprawia to '' NO KILL "

Daniel Rucinski
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 21.10.09

I tak o to rodzi się nowa wędkarska tradycja, "Turystyka w poszukiwaniu korzystnych porozumień" Grin
C&R PolmosCarpTeam Daniel Ruciński
images4.fotosik.pl/59/7f1aab4e7f2b907b.png

X
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Boss Forum

voivod napisał/a:
I tak o to rodzi się nowa wędkarska tradycja, "Turystyka w poszukiwaniu korzystnych porozumień" Grin

Zawsze Danielu byłem temu przeciwny bo to gospodarka rabunkowa...jak kiedysza PRL-u na naszych kopalniach....ale nie my wymysliliśmy ten system okregów...itd...kurcze ponad 20 lat płace w jednym kole...teraz to koło nie ma Czechowic nie moge łowic na Zielonej, Poraju, itd...nawet gdybym nigdy przez rok tamnie zawitał..to czym sobie zasłużyłem, że mi nie wolno????
Edytowane przez X dnia 14-01-2010

Krzysztof Goral
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

ja razem z 20 stoma kolegami zrobiłem ściepę na paliwo i pojechałem 07.01 2010 do łodzi i bez wyciągania kartotek opłaciłem składkę 141 zł nie było jeszcze nic wiadomo o zawieszeniu porozumienia z tego co wiem to do 12 .01.2010 beda nasze składki obowiązywały co do Legnicy to napewno też się da opłacić bez wyciągania papierów wtedy można płacić ,a jak zerwą z legnicą porozumienie to można znów szukać gdzie jest korzystna dla nas porozumienie i zrobić ściepę i jechac......
>>>Catch & Release<<<

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10 19,596,067 Unikalnych wizyt