Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
Gdzie płacić kartę na 2010 rok
Piotr Bogdanowicz
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 10.10.09

no nic trzeba zadzwonić do katowic i to wyjasnić

Rysiek Wesolowski
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 08.03.09

Primo napisał/a:
Zadzwonilem i .... z tego co sie dowiedzialem, na obecna chwile nie przyjmuja kartotek z okregu katowice , jest to spowodowane lawinowa iloscia chetnych na zmiane okregu, w piatek otrzymali faks od prezesa z okregu katowice z grozba zerwania porozumienia z okregiem lodzkim , wiec narazie lepiej poczekac do wyjasnienia obecnej sytuacji
Przeciez to sa wolne zarty. Nie wolno nam przeniesc kartoteki do innego okregu? To juz zakrawa na kpine. Najlepiej zaszantazowac, ale nikt w okregu nie pomyslal dlaczego tak sie dzieje Grin Jestem za ujednoliceniem oplat w calym kraju i skladki ogolnopolskiej AngryGrin
Edytowane przez Rysiek Wesolowski dnia 11-01-2010
Rysio_Gce Grin

Sebastian Jozwiak
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010
Użytkownik

Data rejestracji: 11.03.09

To jest związek czy mafia?

X
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010
Boss Forum

Data rejestracji: 09.02.09

Kurcze Jarku popieram Twój pogląd w 100%...przecież nie można nikomu zabronić przenoszenia się dokąd chce....Moja kasa, moje wędki, mój wybór!!!!! Nie wiem co zrobię w tym roku/może zapłacę gdzie dotychczas/ poprostu rozważam wszystkie możliwości, ale zakaz przenoszenia się z okręgu dop okręgu wzbudza u mnie złość>>>>i z czystoludzkiej złośliwości wypadałoby sie wynieść gdzie indziej...ale poczekajmy co Grzesiek ustali....ja poczekam..może i biję pianę ale złości mnie takie podejście do wędkarza...
Edytowane przez X dnia 11-01-2010
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

X
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010
Boss Forum

Maro napisał/a:
Kurcze Jarku popieram Twój pogląd w 100%...przecież nie można nikomu zabronić przenoszenia się dokąd chce....Moja kasa, moje wędki, mój wybór!!!!! Nie wiem co zrobię w tym roku/może zapłacę gdzie dotychczas/ poprostu rozważam wszystkie możliwości, ale zakaz przenoszenia się z okręgu dop okręgu wzbudza u mnie złość>>>>i z czystoludzkiej złośliwości wypadałoby sie wynieść gdzie indziej...ale poczekajmy co Grzesiek ustali....ja poczekam..może i biję pianę ale złości mnie takie podejście do wędkarza...

Panowie z władzy PZW dajcie nam wybór....to nie my podzieliliśmy Polskę na bzdurne okręgi....
Celem była decentaralizacja i wyłonienie najlepszych menadżerów!!!! więc jeżeli najbardziej operatywni akurat są w Łodzi to pozwólcie każdemu tam wnieść opłaty....tak miało być...

A że niestety jest to katastrofą dla naszych rodzimych zbiorników to inna bajka..brak składek= brak zarybień stawów w okręgu Katowickim itd....

Ale możemy pokrzyczeć i się napalać....a kasa i tak w części trafia do ZG PZW!!! obojetnie czy płacę w Częstochowie czy w łodzi czy w Suwałkach.....I tak dupa z tyłu...i problemu nikt nie widzi!!!!!
Edytowane przez X dnia 11-01-2010
Maro - Ilość i jakość złowionych ryb jest wprost proporcjonalna do czasu poświęconego na wędkowanie Grin jak i wprost proporcjanalna do profesjonalnych metod połowuGrin

KARP
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010
Weteran Pisania

Data rejestracji: 09.07.09

witam jutro będę wiedział co i jak dziś pojechał kolega zapłacić kartę tak że czekam na info

Mateusz Kulik
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 03.05.09

To teras Lipa Angry
Edytowane przez Mateusz Kulik dnia 13-01-2010
Złap,fotkę pstryknij i do wody wpuść a zobaczysz jaką radość sprawia to '' NO KILL "

KARP
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Weteran Pisania

Data rejestracji: 09.07.09

masakra

Dariusz Kruszewski
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Nowicjusz

Data rejestracji: 26.10.09

Koledzy nie wszystko stracone.Okręg Legnica też ma dobrą propozycję.

Przemek
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 22.06.09

Zle to nie wyglada Smile

http://www.pzw.or...a_2010_rok

ale strach sie przenosic , zerwa porozumienie i trzeba bedzie doplaty robic Smile

X
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Boss Forum

Mam wrażenie , że decydenci Pzw czyatja fora...napiszmy, że sie przenosimy do LEGNICY WTEDY zerwą kolejne porozumienie a pod koniec marca podaja sie do dymisji może heeeee

Krzysztof Stelmach Hamlet
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Doświadczony użytkownik

Admin ZTK napisał/a:

A MOŻE TAK LIST OTWARTY WYSTOSOWAĆ JAKO STOWARZYSZENIE ? A JAK NIE TO JAKO LUDZIE Z FORUM - JEST NAS BLISKO 200- WIĘC TO LICZNA GRUPA A I INNI SIĘ POD TYM PODPISZA.[/color] [/b]

Ja jestem za nie głupi pomysł
Krzysztof Stelmach Kulturalnych ludzi podpisać się nie trudzi

X
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Boss Forum

Admin ZTK napisał/a:
powiem Wam, że mam dośc oglądania tych samych satrych prykow na zdjęciach pzw - dumna " szlachta " która rządzi wodami naszego okręgu.............

Kurcze no własnie to nie tylko "stare pryki" rozmawiałem tam z prężnymi kultularnymi i wykształconymi ludźmi też???? too co chodzi ,że doprowadzają do sytuacji w której wszyscy, lub większość na nich bluźni???
Moja wersja jest taka....jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o K..ę przez duże chyba K....

Edytowane przez X dnia 13-01-2010

Piotr Bogdanowicz
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Doświadczony użytkownik

i basta Smile jedziemy do katowic jak górnicy na warszawe tylko że oni rzucali nakretkami ze śrub 30 a my bedziemy rzucali 200gr ołowiami
Grin

Sebastian Jozwiak
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010
Użytkownik

No i ZO K-ce ponownie dało popis swojej zaradności w wyciąganiu kasy od nas szarych i nikomu niepotrzebnych oczywiście po wniesieniu składki niewolników układów.

Piotr Bogdanowicz
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Umiera papież. U wrót raju św. Piotr go pyta:
- Ktoś ty?
- Ja? Biskup Rzymu.
- Biskup Rzymu? Nie kojarzę.
- No, namiestnik Pański na Ziemi.
- To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo.
- Jestem głową kościoła katolickiego!
- A co to takiego? ...Dobra. Czekaj tu, idę spytać szefa. (tup, tup, > > tup)
- Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem, Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam..
- Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz?
- Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać.
Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi:
- Pamiętacie to kółko wędkarskie, które zakładałem 2000 lat temu?
- No, i?
- Oni do tej pory działają!

Krzysztof Goral
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 14.01.10

Witam ciekawe co będzie z tymi co opłacili do tej pory karty w łodzi bo przyznam ,że opłaciłem razem z kolegami karty 8 .01.2010 w sumie 20 chopa i babka w związku w łodzi powiedziała mi że zs śląska już miałakilkadziesiąt osób zapłaciłem tam za wszystko 141zł będę intensywnie śledził temat jak cosik się dowiem to napisze.
>>>Catch & Release<<<

Piotr Bogdanowicz
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

ciekawe co mi dziś powiedzą w Katowicach .... czy się w ogóle dodzwonić da Smile

Smolka Eugeniusz
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Doświadczony użytkownik

Przecież nikt nam nie może zabronić płacenia kart gdzie my chcemy niemają takiego prawa jest chyba demokracja co nie?A jak z tą wywózką wie już może ktoś coś więcej?
Extrem Carp Hanters

Przemek
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010
Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 22.06.09

Jestem swiezo po telefonie do Legnicy i zapraszaja wedkarzy z okregu katowice Smile obecnosc osobista nie jest obowiazkowa, wystarczy jak jedna osoba wybierze sie z pieniazkami i kartotekami , ciekaw jestem ilu chetnych z tego forum by sie znalazlo

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09 19,650,613 Unikalnych wizyt